Sprzedajemy używane licencje Microsoft i SAP

Oferujemy szeroki zakres używanych komercyjnych licencji grupowych Microsoft (nie BOX/FPP, OEM) oraz SAP po bardzo atrakcyjnych cenach.

Jeśli chcesz kupić licencje grupowe Microsoft, prosimy o Wiadomość od Ciebie. Podaj ile i jakich licencji potrzebujesz. Przyślemy ofertę w ciągu 48 godzin.

Cara memakai minyak zaitun pada rambut
Discount Microsoft SharePoint Server 2013 Enterprise oem
Bez względu na to czy planujesz nową instalację, czy chcesz zachować pełną zgodność z zasadami licencjonowania, jeśli szanujesz swój budżet i chcesz sprawdzić ile zaoszczędzisz kupując u nas legalne oprogramowanie z Umową Licencyjną producenta zapoznaj się z naszą ofertą,

Kup używane licencje Microsoft od partnera Microsoft zgodnie z prawem!

Proces zakupu licencji Open kończy się u nas rejestracją klienta przez Microsoft w VLSC.

Tumbuhan penyubur rambut
Best price Autodesk AutoCAD 2012
W naszej aktualnej ofercie znajduje się większość wersji i wydań Microsoft Office oraz Microsoft SQL, Exchange i Windows/Terminal Server. Dostarczamy również produkty takie jak Microsoft Project, Visio, InfoPath, Biztalk, Customer Relationship Management (CRM), Visual Studio, ISA, Commerce Servers, itp.

CorelCAD 2015 software discount
Z listą aktualnie dostępnych używanych produktów możesz zapoznać się na stronach Discount-Licensing Ltd. Prezentowane tam zestawy licencji są jedynie fragmentem naszej oferty.

Ostatnio na rynku wtórnym zaczęły się pojawiać używane licencje Microsoft Office 2013. Są już na stałe w naszej ofercie.

Where can I buy Chief Architect Premier X5 64 bit
Jeśli jakiś produkt jest niedostępny jako „używany”, w zamian możemy zaoferować produkty „nowe” - ponieważ jesteśmy partnerem Microsoft.


Jeśli nie znajdziesz właściwego produktu lub jeśli nie chcesz przeszukiwać list dostępnych produktów lub jeśli potrzebujesz bardziej złożonego zestawu produktów lub chcesz zamówić więcej niż 500 licencji lub posiadasz umowę Select lub Enterprise po prostu wyślij nam zapytanie w Wiadomości od Ciebie – odpowiemy Ci w ciągu 48 godzin.

Buy Microsoft Visio Professional 2013 64 bit
Czas dostawy produktów, których nie posiadamy w danej chwili może być trudny do określenia ze względu na proces związany z ich uzyskaniem od dostawców. Jednak warto poczekać, jeśli tylko jest to możliwe. Nasze ceny z pewnością zrekompensują trud oczekiwania. Dlatego część naszych klientów zamawia produkty, które są "mało chodliwe" i spokojnie czeka aż uda nam się taki produkt zdobyć na rynku. Jeśli ten sposób zakupu wydaje Ci się zbyt czasochłonny, zawsze możemy sprzedać "nowe" licencje.

Buy Navicat Premium 9 software
Dostarczamy jedynie produkty licencjonowane grupowo (Open/MOLP, Select, Enterprise, CAL). Nie dostarczamy licencji typu OEM, FPP/Box. Systemy operacyjne (Windows XP/Vista/7/8) w ramach licencji grupowych dostarczane są jedynie jako upgrade (wymagane jest posiadanie odpowiedniej wersji OEM).