Co muszę zrobić żeby sprzedać moje zbędne oprogramowanie?

Jeśli wiesz dokładnie co chcesz nam sprzedać...


…masz Umowy Licencyjne, Warunki Używania Produktu, dokumenty zakupu, dostęp do VLSC, to wystarczy że napiszesz do nas przez Wiadomość od Ciebie Formularz kontaktowy i podasz nam informacje o produktach, ich wersjach i wydaniach (np. Office 2003 PRO), numerach licencji i numerach umów.

Mam nadzieję, że poniższe dokumenty ułatwią znalezienie odpowiednich informacji i skrócą czas przygotowania listy licencji do sprzedaży:

 

Jeśli tylko przypuszczasz, że masz licencje do sprzedania...

 

…i nie dysponujesz żadnymi dokumentami lub dostępem do informacji na temat tych licencji albo

 

jeśli nie masz czasu przeszukiwać archiwów firmy aby znaleźć stosowne informacje...

 

…wystarczy, że napiszesz nam o tym w Wiadomość od Ciebie. Zaoferujemy Ci bezpłatny, zdalny audyt licencjonowania. Jest to całkowicie darmowa usługa. Możesz ją zamówić odpowiadając na naszego maila z wzorem upoważnienia i zamówienia na audyt. W wyniku audytu dowiemy się jakie licencje, które mogą być sprzedane, posiada Twoja firma. Dalszy tok postępowania jest identyczny jak w przypadku gdy sam dostarczasz nam listę produktów.

Kenapa rambut rontok parah
Best price Autodesk Combustion 2008, Get Autodesk AutoCAD LT 2011 oem, Get Adobe Creative Suite 5 Production Premium 64 bit
Kiedy otrzymamy listę produktów oferowanych nam do zakupu (bezpośrednio od Ciebie lub w wyniku audytu) w ciągu 48 godzin przyślemy Ci wycenę i ofertę zakupu dla tych licencji, które mogą zostać sprzedane zgodnie z prawem i zasadami licencjonowania producenta. Jeśli w danej chwili mamy zbyt dużo produktów, które oferujesz „na magazynie” przedstawimy orientacyjny termin zakupu Twoich licencji.

Sampo pemanjang rambut
Autodesk AutoCAD Civil 3D 2017 64 bit, Where can i buy Apple Final Cut Studio 3 mac oem, Discount Navicat Premium 9 software
Kiedy zaakceptujesz nasze warunki, przesyłamy zamówienie i stosowne dokumenty. W zamian otrzymujemy nośniki (jeśli takie są niezbędne) oraz klucze instalacyjne. Po otrzymaniu tych informacji oraz nośników (jeśli wymagane) przesyłamy pieniądze na konto Twojej firmy.

I już…

Od tej chwili Twoja firma ma pieniądze a my licencje do sprzedania