Porównanie licencji grupowych dla firm z FPP/Box

Zajmujemy się wyłącznie wieczystymi, komercyjnymi licencjami grupowymi. Nie zajmujemy się licencjami czasowymi, FPP/BOX, OEM, itp.

Zobacz czym różnią się licencje grupowe dla firm (MOLP) od zwykłych licencji FPP/Box:

 1. Zdalny dostęp
 2. Instalacja / wdrożenie
 3. Prawo do downgrade
 4. Wartość licencji
 5. Piractwo
 6. Infrastruktura IT
 7. Funkcjonalność

Cara mengatasi rambut tipis
Nikon capture nx 2 after the shoot download, Solidworks 3d cad price
Czym różnią się licencje grupowe dla firm (Volume Licensing: Open, Select, Enterprise) od licencji Full Packaged Product (FPP/Box) i dlaczego licencje grupowe są tańsze w ujęciu TCO (całkowitego kosztu posiadania)?

 

Sakit kepala dan rambut rontok
Pinnacle studio 11 plus download, Microsoft forefront uag endpoint components download
Ponieważ często zadajecie Państwo pytania dotyczące porównania licencji grupowych (Volume Licensing, MOLP,) przedstawiamy uproszczone porównanie tych licencji z licencjami FPP/Box.

 

 1. Zdalny Dostęp:
  Tylko licencje grupowe umożliwiają zdalny dostęp do zasobów firmy na serwerze przez Terminal Server Access. Licencje FPP/Box nie dają takich możliwości
 2. Instalacja / wdrożenie:
  Produkty zakupione w ramach licencji grupowych można instalować zdalnie, przez sieć. Produkty typu FPP/Box trzeba instalować indywidualnie na każdym komputerze niezależnie od tego czy oprogramowanie zostało ściągnięte z sieci czy zakupione z nośnikiem DVD. Jeśli uwzględnimy fakt, że zazwyczaj każdy produkt jest instalowany kilka razy, to jest to duża oszczędność czasu i pieniędzy.
 3. Prawo do downgrade:
  Produkty licencjonowane grupowo można używać w wersjach wcześniejszych jeśli wymaga tego strategia firmy lub zgodność ze standardami. Downgrade nie jest możliwe z licencjami FPP/Box.
 4. Wartość licencji:
  Wieczyste (perpentual) licencje grupowe zawsze można sprzedać odzyskując przynajmniej część zainwestowanych funduszy. Ściągniętych z sieci licencji FPP/Box nie można odsprzedać.
 5. Piractwo:
  Dostarczenie fałszywej kopi produktu licencjonowanego grupowe jest fizycznie niemożliwe. Licencje grupowe są administrowane wyłącznie i bezpośrednio przez Microsoft w VLSC (Volume Licensing Service Center). Produkty sprzedawane jako FPP/Box z nośnikiem DVD mogą być łatwo kopiowane i sprawdzenie ich autentyczności i legalności bywa trudne i kosztowne.
 6. Infrastruktura IT:
  W firmie zazwyczaj wykorzystywanych jest wiele różnych produktów w wielu różnych lokalizacjach (Windows Server, Exchange e-mail, SharePoint Collaboration, itp.). W ramach licencji grupowych łatwiej jest zakupić i zarządzać wszystkimi tymi produktami. Każda licencja może być zarządzana zdalnie przez sieć, czyli nie ma potrzeby fizycznego dotarcia do konkretnego komputera.
 7. Funkcjonalność:
  Produkty licencjonowane grupowo zawierają większą funkcjonalność niż produkty FPP/Box. Na przykład Office Professional Plus zawiera funkcje integrujące z serwerem Sharepoit (w tym Workflow, serwisy i metadane Excella itp.) oraz zapewniające ochronę zawartości (content protection).Ponadto w ramach pakietu dostępne są funkcje Infopath ora Office Communicator zapewniające dostęp do Instant Messaging/Unified Communications. Wszystkie te funkcje nie są dostarczane z wersją FPP/Box.

 

How to buy Autodesk Mudbox 2012 software, Cheapest Autodesk Revit Architecture 2016
Wszystkie powyższe cechy licencji grupowych można przeliczyć na oszczędności w instalacji, konfiguracji i administracji oprogramowaniem. Po uwzględnieniu zmniejszenia ryzyka zakupu oraz dodatkowej funkcjonalności, nie ma wątpliwości jakie licencje są tańsze i wygodniejsze do używania w firmie.