Kupimy Twoje zbędne licencje Microsoft oraz SAP

Posiadane przez Twoją firmę nieużywane grupowe licencje Microsoft lub SAP mogą wciąż posiadać dużą wartość.

Jeśli chcesz sprzedać swoje zbędne licencje grupowe Microsoft lub SAP, prosimy o Wiadomość od Ciebie. Podaj ile i jakich licencji chcesz się pozbyć. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

Obat penumbuh rambut botak paling ampuh
Cheapest ACDSee Pro 4 oem, Solidworks 2013 download link
Niezależnie czy kierujesz prężnie rozwijającą się firmą, czy też jesteś syndykiem likwidowanej firmy, za kilka kliknięć poznasz, jaki przychód uzyskasz z wydawałoby się bezwartościowych wartości niematerialnych i prawnych. Sprawdź co możesz robić ze swoimi starymi licencjami zapoznając się z naszą ofertą.

Zdaj sobie sprawę z wartości nieużywanych i nadmiarowych licencji Microsoft!

Rambut botak pada wanita
Cheapest CorelDRAW Technical Suite X7, Microsoft forefront endpoint protection latest update download
Niezależnie od tego, jaki jest powód nie używania, posiadanych przez Twoją firmę licencji, wciąż mogą one posiadać jakąś wartość. Postaram się przybliżyć Ci, w jaki sposób Discount-Licensing.com może zmaterializować wartość Twoich zbędnych licencji Open/MOLP, Select lub Enterprise. Jeśli tylko zechcesz to zrobić.

Where can I buy Autodesk AutoCAD Mechanical 2015 software, Discount Autodesk AutoCAD 2010
Z bardzo wielu powodów możesz nie używać posiadanych licencji. Możesz np. planować wprowadzenie nowych wersji Microsoft Office lub Server. Możesz posiadać niepotrzebne już licencje ze względu na restrukturyzację lub przekształcenia. Niezależnie od przyczyny, licencje posiadane przez Twoją firmę mogą nadawać się do przekazania innej firmie i w ten sposób możesz powiększyć swój budżet np. na zakup nowego oprogramowania.


Dla syndyków i likwidatorów, Discount-Licensing.com ma specjalną ofertę. Jako syndyk lub likwidator nie musisz spędzać swojego cennego czasu na przeszukiwaniu archiwów by znaleźć dokumenty zakupu i umowy licencyjne. Nie musisz też zajmować się całym procesem sprzedaży. Możemy wykonać zdalny audyt licencji należących do Twojej likwidowanej firmy, przygotować ofertę zakupu i wszystkie niezbędne dokumenty. „Wystarczy Twój podpis” a pieniądze za wydawałoby się bezwartościowe licencje przelejemy na Twoje konto. Wystarczy, że otrzymamy Wiadomość od Ciebie.
Jesteśmy zainteresowani wszystkimi produktami Microsoft licencjonowanymi Open / MOLP, Select i Enterprise (tylko takimi można handlować bez obaw w legalny sposób).
Najbardziej poszukiwane produkty to Microsoft Office, of Office 2003 do Office 2010; licencje serwerowe i CAL w tym używany Windows, od Windows XP do Windows 7.