Czy mogę mieć pewność, że nabyte licencje są oryginalne i transfer jest w 100% legalny w oczach wytwórcy oprogramowania?

Gaya potong rambut pendek wanita
Buy Microsoft MapPoint 2013 Europe oem, Purchase Chief Architect Premier X5 64 bit
Aby mieć 100% pewności co do legalności zakupionego oprogramowania możesz potrzebować czegoś więcej niż faktura, dowód sprzedaży lub nawet akt notarialny, które są dowodem na legalne przeniesienie jedynie prawa własności. Tego typu dokumenty są dowodami tylko na to, że Twoja firma została właścicielem licencji. Takie dokumenty nie są dowodem przeniesienia warunków Umowy Licencyjnej (UL) i Warunków Używania Produktu) na nowego użytkownika.

Minyak rambut alami
Where can I buy MathWorks PTC MathCAD 15 64 bit, Where to buy Autodesk Inventor 2015 oem
W stosowanej przez nas rygorystycznie procedurze przeniesienia UL i WUP wykorzystujemy oryginalne dokumenty Microsoft. Dla potwierdzenia prawa własności i przeniesienia UL oraz PUP, Microsoft wymaga m.in. dokumentów: kopia faktury, kopia dowodu płatności, podpisane formularze akceptacji UL i WUP. W wyniku przeprowadzenia tej procedury Microsoft rejestruje Twoją firmę jako nowego, prawowitego użytkownika zakupionych przez Ciebie produktów.

Jedynie Microsoft może zaakceptować transfer licencji.

Stosowana przez nas procedura daje Ci 100% pewności, że przeniesienie zarówno prawa własności jak i UL oraz WUP zostało wykonane prawidłowo.

How to buy Adobe Contribute CS5 software, Cheapest Alien Skin Exposure 6 oem
Licencje, którymi handlujemy to wyłącznie Open (MOLP), Select i Enterprise. Ich umowy licencyjne dopuszczają obrót na rynku wtórnym oprogramowania.

 

 

Powrót