Jakie są aspekty prawne transferu używanych licencji?

Minyak rambut bagus
Best price Chief Architect Premier X8 64 bit, Buy Futuremark 3DMark 06 Advanced oem
Rygorystycznie przestrzegamy zasad licencjonowania grupowego Microsoft przy transferze Umowy licencyjnej (UL) i Warunków Używania Produktu (WUP) do nowego właściciela. Przeniesienie prawa własności oraz UL/WUP, zarówno z firmy w likwidacji jak i firmy działającej do innej firmy, jest legalne, jeśli takie przeniesienie jest zgodne z lokalnymi regulacjami prawa gospodarczego oraz warunkami ustalonymi przez producenta.

Obat bewok
Download microsoft publisher, Cheapest Autodesk AutoCad Revit Architecture Suite 2012 software
Używając formularzy Microsoft, informujemy Microsoft o przeniesieniu UL i WUP do nowego klienta. Microsoft przenosi UL i WUP. Microsoft wymaga udowodnienia przeniesienia prawa własności – wśród wymaganych przez Microsoft dokumentów znajdują się m.in. kopia faktury i kopia dowodu wykonania płatności.

Discount Imagineer Systems mocha Pro v3.1 software, Where to buy Microsoft Visio Professional 2013 oem
Należy zwrócić uwagę na fakt, że „licencja” nie jest tożsama z „oprogramowaniem”. Oprogramowanie jest własnością licencjodawcy (w tym wypadku Microsoft). Licencjobiorca (użytkownik końcowy) uzyskuje pozwolenie (nazywane licencją) na używanie oprogramowania na komputerze. Discount-Licensing po prostu przenosi “prawo własności” nieużywanego “pozwolenia/licencji” na nowego klienta. Nowy klient potwierdza akceptację UL i WUP przez podpisanie odpowiednich dokumentów dla Microsoft.

Proszę zwrócić uwagę, że inne regulacje dotyczą oprogramowania licencjonowanego grupowo a inne Box/FPP i OEM.

 

 

Powrót